Nasze marki

argentum-biżuteria

ARGENTUM-BIŻUTERIA Rafał i Konrad Stachurscy Sp.J. Producent najwyższej jakości biżuterii srebrnej oraz złotej z brylantami i cyrkoniami. Czteropokoleniowe tradycje jubilerskie, doskonała jakość, solidność rzemieślnicza i kupiecka pozwoliła nam na nawiązanie współpracy z wieloma firmami. Dzięki zaufaniu i najnowszej technologii znane marki w świecie biżuterii powierzyły nam swój Know-how np. TIFFANY&Co, JOOP, JEWEL AMERICA.INC.

www.argentum.pl

tiffany

mista

MI.STA Sp. z o.o.Producent oraz dystrybutor oferujący paletę ponad 3 tys. wzorów biżuterii srebrnej  oraz szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji akwizycyjnej zarówno na terenie Polski jak i Europy. Najnowsze technologie galwaniczne złocenie, srebrzenie, rodowanie pozwoliły na dominację firmy na rynku usług galwanicznych dla jubilerstwa.

www.mi-sta.pl

viwa argentum

VIWA ARGENTUM jest hurtownią oraz dystrybutorem srebrnej biżuterii oraz pereł.  W ofercie posiadamy wysokiej klasy precjoza krajowych producentów jak i biżuterię importowaną. Zaopatrujemy zarówno małe sklepy w niewielkich miejscowościach jak i salony jubilerskie największych galerii handlowych. Nasi przedstawiciele handlowi docierają w każdy zakątek Polski.

wystarczy zadzwonić

24 277 29 43 wew.31

kom: 608 042 033

www.viwa-argentum.pl

Argentum Renowacje

ARGENTUM-RENOWACJE to lider rynku renowacji przedmiotów sakralnych.
Działająca od ćwierć wieku specjalistyczna firma szczyci się najwyższą jakością usług,a na swoje prace udziela wieloletniej gwarancji. Renowujemy antyki, dzieła sztuki oraz elementy techniki sakralnej.  Wykonujemy złocenie , srebrzenie  oraz odnawiamy przedmioty liturgiczne i sakralne, w razie potrzeby dorabiając  brakujące elementy. Wytwarzamy unikatowe tabernacula, sygnety, krzyże, monstrancje , korony do obrazów itp.
W naszym dorobku znajdują się również medale, puchary a także honorowe klucze do wielu miast. Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny na rynku.

www.argentum-renowacje.pl

SYGNETY.EU

Specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości biżuterii złotej i srebrnej, naszą wyjątkową specjalnością są najwyższej klasy sygnety.  Własnoręcznie wykonujemy dopasowane do potrzeb klienta klejnoty rodowe i herbowe. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na złoto żółte, białe czy różowe, wykonamy dla niego sygnet który będzie zachwycał i wzbudzał uznanie. Sygnety wykorzystywane były na przestrzeni dziejów do prezentowania herbów, potwierdzały autentyczność i prawomocność wydawanych aktów oraz dekretów, oraz do okazywania przynależności do danej klasy społecznej, rodu, kasty czy wspólnoty. Mimo że w dzisiejszych czasach nie używane są do lakowania dokumentów, sygnety grawerowane jako pieczęcie w dalszym ciągu są popularne. Sygnety noszone są przez członków rodziny chcących z dumą zaprezentować swoje dziedzictwo i historię rodu. Z wygrawerowanymi insygniami lub tarczami herbowymi, sygnety są tą częścią biżuterii która odegrała kluczową rolę w historii.

www.sygnety.eu

SKUPSREBRA.EU

Prowadzimy skup srebra oraz złota, stawiamy na szybkie i proste załatwianie formalności. Przed wysłaniem towaru nie musisz spisywać z nami żadnej umowy. Nie musisz też niczego sprzedawać jeśli uznasz, że proponowana przez nas kwota Ciebie nie zadowala. W prosty, szybki i bezpieczny sposób odzyskasz swoje przedmioty z powrotem. Jesteśmy realną i przede wszystkim uczciwą firmą. Siedziba znajduję się w Płocku na ulicy Tumskiej 12. Jeśli chcesz, możesz przyjść osobiście i poddać swoje przedmioty niezobowiązującej wycenie. Na naszej stronie zawsze widać aktualny cennik. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy do współpracy.

www.skupsrebra.eu

tiffany

4 510 komentarzy to “Nasze marki